600 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Son Eklenen Ürünler

BEBEK TULUM MODELLERİ VE BEBEK DÜNYASININ RENKLİLİĞİ

Bebeklerin dünyası renkli ve hareketlidir. Bu renkli dünyaya elbette renkli bebek giyim ürünleri eşlik etmelidir. Bebek tulum modelleri, bebek salopet, bebek battaniyesi ve daha birçok ürün ile. Hepsi şirin mi şirin şık mı şık ürünlerden hazırlanan bebek giyim koleksiyonundaki bu canlılık, anne babaları da alışveriş sürecinde etkilemekte ve seçimlerini zorlaştırmaktadır. Bebek tulum modelleri özellikle bebekler için en fazla tercih edilen kıyafetlerin başında gelir. Bunun için de her geçen gün yepyeni ürünler ile bebek giyim dünyasını zenginleştirmektedir.

Bebek salopet de tulum gibi tek parça giysiler olup, hem kız hem erkek bebekler için günlük hayatta bebeklere giydirilen kıyafetlerdir. Genelde takım halinde satılır ve oldukça şık ürünlerdir. Bebek kıyafetlerinin birçoğu bebek doğduktan sonra yavaş yavaş tamamlansa da bebek battaniyesi bebek daha doğmadan onun için yapılan alışverişlerde en başta satın alınan ürünlerden biridir. Yumuşacık, kullanışlı ve kaliteli olması gereken bu ürünler bebek sağlığı için de büyük önem taşır.

Doğuma Giderken Hazır Edilmesi Gereken En Önemli Set Bebek Hastane Çıkışı

Bebek hastane çıkışı, doğum gerçekleşmeden önce satın alınan ve hazırlanan setlere verilen isimdir. Bebek doğar doğmaz bu set içinde bulunan eşyalar ile bebek hazırlanır ve giydirilir. İçinde hem anne hem bebek için oldukça kullanışlı ürünler bulunan bebek hastane çıkışı içinde genellikle; bebek zıbın, bere, eldiven, önlük ve bebek çıtçıtlı badi bulunmaktadır. Minicik bebekler için en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelen bebek zıbın, iç çamaşırı olarak da kullanıldığı için her türlü ihtiyaçta bebekleri rahat ettiren bir üründür.

Bunun yanında bebek çıtçıtlı badi de hem yeni doğan hem de birkaç aylık bebekler için kullanılan giysilerden biridir. Bu badi içinde bebekler rahat hareket edebilmektedir. Aynı zamanda bebeğin tüm vücudun kapsayan bu giysiler sayesinde annelerin de içi rahat eder. Ayrıca çeşitli tulum ya da bebek kıyafetleri içine de kış aylarında rahatlıkla giydirilen bir giysidir.

Bebek Alt Açma Nedir, Neden Kullanılır?

Bebek alt açma nedir diye sorulduğunda pek çok anne adayı ve anne ürünün ne olduğunu gayet iyi bilmektedir. Yumuşacık ve kaliteli iplikler kullanılarak hazırlanan bebek alt açma, bebeklerin altı değiştirilirken kullanılan ürünlerdir. Böylece bebeğin hassas cildi koltuk ya da halı gibi eşyalara sürülerek tahriş olmayacak, altı değiştirilirken bile rahat olacaktır.

Bebek Kilotlu Çorap Yenidoğan Bebeklere Giydirilir Mi?

Bebek kilotlu çorap, bebekleri üşütmeyen ya da tenini acıtmayan aynı zamanda onları sıcak tutan çoraplardır. Özellikle kış aylarında tulum ya da giysilerinin içine giydirilip bebeğin üşümesini engelleyen bebek kilotlu çorap, evet yenidoğan bebekler için de giydirilebilen ürünlerdir. Ancak çorabın bebeğin vücudunu rahatsız edecek sıkılıkta olmamasına dikkat edilmesi gerekir.

Bebek Bornoz ve Bebek Havlusu Ürünleri ile Yumuşacık Duşlar

Bebek bornoz, bebeğe duş aldırdıktan sonra onu kurulamaya yarayan, kapüşonlu, şirin ürünlerdir. Bebeğin ay ve yaş farkına göre tercih edilecek olan bebek bornoz, kesinlikle pamuklu ipliklerden hazırlanmalı ve yumuşacık olmalıdır. Aksi takdirde bebeğin hassas cildi tahriş olacak ya da ürünün içeriğinde kullanılan bilinmeyen materyal bebeğin vücudunda alerjik reaksiyonlara neden olacaktır.

Aynı durum bebek havlusu için de geçerlidir. Yumuşacık ürünlere sahip olması gereken bebek havlusu için dikkat edilmesi en önemli noktalardan biri de havlu kesinlikle sadece bebeğe ait olmalıdır. Ne sizin havlunuzu bebek için kullanmalısınız ne de bebeğin havlusunu kendiniz için.  Bebek dünyasına ait renkli ürünler ve kıyafetler Birbebek’te.

YUKARI