400 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Temizle

Kategoriler

SEVİMLİ AYICIKLI BEBEK HIRKASI MODELLERİ

 

Sonbahar ve kış sezonunda oğlunuzun sevimli ve şık kombine de sahip olması için özel olarak tasarlanan ayıcıklı bebek hırkası modellerine bayılacaksınız.

Özellikle toprak rengi kombinleri ile kullanabileceğiniz bebek hırka modelleri son derece şık ve kullanışlı modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Gömlek, ince triko ve kalın penye üst giysileri ile kullanılabilen ayıcıklı bebek hırkası bebeğinizin sevimliliğine sevimliliği katacak bir modeldir. Ayrıca kot pantolon ve tişört kombinleri ile de bebek triko hırka kullanmanız şık bir tercih olacaktır. Kolayca giydirilebilir ve çıkartılabilir olan ayıcıklı bebek hırkası annelerin çantalarından ayırmayacakları parçalar arasında yer almaktadır.

 

Erkek Çocukları İçin Harika Tasarımı ile Arabalı Bebek Hırkaları

 

Tüm anne babalar oğullarını giydirirken sevimli ve şık modelleri tercih eder, özellikle de serin havalarda şık ve sevimli bir kullanım sağlayan arabalı bebek hırkaları tarzı ile bebeğinizin şıklığına şıklık katacaktır.

Bebeklerimizi giydirirken sadece görünümlerini değil sağlıklı olmalarında düşünmek zorundayız bu sebeple sonbahar ve kış aylarında gömlek giydirdiğimiz oğullarımıza kombin olarak bebek hırka modelleri kullanabilirsiniz. Hem şıklığını hem de sağlığını desteklemiş olacağınız özel tasarım arabalı bebek hırkaları anne babaların favori hırka modelleri arasında yer almaktadır.

 

Bebek Desenli Hırka Nasıl Kombinlenir?

 

Bebek giyiminde baskılı parçalar ile düz renkli hırka modelleri, düz renkli baskısız giyim parçaları ile de bebek desenli hırka modelleri tercih edilmelidir. Tüm giysilerin düz olması bir sıkıntı olmasa da kullanacağınız tüm giysilerin desenli olması yaptığınız kombinin karışık görünmesine neden olabilir. Sade bir pantolon tişört üzerine bebek desenli hırka modeli kombinin hareketlenmesini ve bebeğinizin daha sevimli görünmesini sağlayacaktır.

Özellikle polo yaka tişörtler ile harika bir görünüm elde edeceğiniz bebek triko hırka kullanımı aynı zamanda Bebeğinizin vücut ısısını sağlamış olacaktır. Düz bisiklet yıka penyelerin üzerinde de harika bir görünüm sağlayan bebek hırka modelleri tüm pantolonlar ile kullanılabilir. Annelerin bebek çantasında bebek desenli hırka modellerinden bulundurması her zaman bir avantajdır. Çünkü bebeklerin uyku saatleri belli değildir ani gelişen bir uyku durumundan sonra bebeğinizin üzerine bebek desenli hırka modellerinden birini giydirerek üşütmesini engelleyebilirsiniz. Pratik kullanımı ve şık görünümü ile firmamız tarafından özel olarak tasarlanan bebek hırka modellerimizi ve tüm diğer ürünlerimizi incelemek için online sayfamızı ziyaret edebilirsiniz aynı zamanda avantajlı ödeme seçeneklerimizi görebilir ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

 

Bebek Triko Hırka Modelleri Çamaşır Makinesinde Yıkanır Mı?

 

Tüm giysilerin temizlenme prosedürü birbirinden farklıdır bebek triko hırka modelleri de özel bir yıkama prosedürüne sahiptir. Kullanılan ipliğin ve kumaşın yapısına uygun şekilde yıkama bilgileri ürünün etiketinde mevcuttur.

Yine de pratik bir bilgi olarak bebek hırka modellerinin makinenin yün ayarında çoğunlukla yıkanılabilir olduğu bilgisini sizlere verebiliriz. Ürünlerinizin deforme olmasını istemiyorsanız bebek hırka ve tüm triko ürünleri düşük devirde sıkma işleminin minimumda olduğu ayarda yıkanması gerektiğini bilmelisiniz.

Yüksek devirde ve yüksek ısıda yıkanan bebek triko hırka, kazaklar ve trikolar formunu kaybedecek ve ürünün yapısı tamamen bozulacaktır. Bu nedenlerden dolayı makine kullanımında aşırı dikkatli olmak gerekmektedir. İmkanlar nispetinde bebek hırka kazak ve yünlüler elde yıkanmalı ve suyu düz bir zeminde akıtıldıktan sonra mümkünse askıda asarak kurutulmalıdır.

 

Tüm Penye Modelleri ile Bebek Hırka Kullanılır Mı?

 

Elbette tüm penye bluz ve üst giyim modelleri ile bebek hırka modellerini kullanabilirsiniz. Hatta İnce gömlek ve tişörtler ile de bebek hırka modelleri kullanılabilir. Kullanacağınız bebek hırka modelleri sadece şık bir kombin elde etmenizi değil aynı zamanda Bebeğinizin soğuktan etkilenmemesi de sağlayacaktır.

Tüm deneyimli ve tecrübeli anneler bebekleri için bebek battaniyesi bulundurdukları gibi yanlarında mutlaka bebek hırka modellerinden ya da yelek modellerinden bir adet bulundurmaktadırlar. Bebek battaniyesine oranla daha kullanışlı olan bebek hırka ve yelek modelleri özellikle ilk 3 aydan sonra sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır.

YUKARI