400 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Temizle

Kategoriler

Beden Seçeneği

Renk

BEBEK MAMA ÖNLÜĞÜ BESLENMEYİ KOLAY HALE GETİRİR

Bebek araç ve gereçleri son derece geniş bir kavram olarak karşımıza çıkmakta, bebek mama önlüğü modellerinden, daha ilk günden itibaren odalarını süsleyen amigurumi bebek çeşitlerine kadar uçsuz bucaksız bir derya olarak kabul edilmektedir. Her biri bebeğin konforunu sağlayan, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran ürünler olan bebek aksesuarlar, yıllar içinde değişkenlik gösterse de bebeği olan her ailenin uzunca bir süre hayatlarının odak noktasında yer almaktadır.

 

Bebek Emzirme Önlüğü ile Minik Yavruları Koruyabilirsiniz

Bebek araç ve gereçleri dendiğin akla gelen ürünlerin başında bebek emzirme önlüğü gelmektedir. Bebekler, motor becerileri gelişmeden geldikleri dünyaya uyum sağlama süreçlerinde hayli zorlanmaktadır. Bu özellik, sıklıkla beslenme süreçlerinde ortaya çıkmaktadır. Yutma becerileri tam olarak gelişmeyen bebekler, yedikleri mamaların ya da anneden emdikleri sütlerin bir kısmımı ağızlarından dışarı taşırmaktadır. Bebek mama önlüğü, bu aşamada kullanılan aksesuarlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

 

Bebek emzirme önlüğü alınırken, bazı özelliklere dikkat etmek gerekmektedir. Bunların başında da bebeği ne kadar koyulabildiği olmalıdır. Önlük, bebeğin boğazından itibaren göğüs kafesini tamamen kapatacak boyutlarda olmalıdır. Bu özellik, beslenme yada anneyi emme sürecinde ağzından taşıracağı sıvının üzerini ıslatmasını önleyecek standartlarda olmalıdır. Bebek emzirme önlüğü modellerinde öne çıkan önemli özellikleri arasında kesinlikle sıvı geçirmez olması da gelmelidir. Aksi halde bebeğin ağzından dökülen sıvılar üzerini ıslatabilecek, bu da bebeği son derece rahatsız edecektir. Standartlara uygun olmayan ürünler, bebeğin sık sık üzerinin değiştirilmesi zorunluluğunu ortaya çıkaracaktır.

 

Daha estetik bur duruş arayan ebeveynler bebek fular modellerini de sıklıkla tercih etmektedirler. Fular formunda hazırlanan önlükler, bebekleri korumalarının yanı sıra şık bir görünüm sağlamaları açısından da ilgi görmektedir. Bebek fular modelleri için çift katmanlı üretim ideal olan modellerdendir. Üst kısmı cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş ürünün alt kısmı ise sıvı geçirmez özellikli malzemelerden üretilmektedir.

 

Bebek Beresi ile Yavrunuzu Soğuktan Koruyun

Bebek beresi, hava koşullarına uyum sağlamakta güçlük çekecek olan minik yavruların en önemli koruyucu kalkanlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bebeğin kafasının her türlü olumsuzluğa karşı korunması son derece büyük önem taşımaktadır. Gelişimini tam olarak tamamlayamadan dünyaya gelen bebeğin dış etkenlere karşı koruma çemberine alınması, yaşamının devam eden süreçlerinde daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

 

Bebek beresi, gelişim sürecinde olan bebeğin kafa kısmını koruyacak, değişken hava koşullarına uyum sağlamasına imkan tanıyacaktır. Bebek beresi ürünlerinde aranması gereken en önemli özellik, bebeğin terlemesini en aza indirmesi olmalıdır. Bebeğin en fazla terleyen bölgelerinden biri olarak kabul edilen kafasında oluşan terler, pamuklu kumaş kullanılarak hazırlanan bebek beresi sayesinde vücuttan kolaylıkla uzaklaştırılabilecek, bebeğin sürekli kuru kalması sağlanabilecektir.

 

Puset Örtüsü Hava Koşullarına Hazırlıksız Yakalanmanızı Engeller

Bebekli ailelerin en büyük yardımcılarından biri olan bebek arabaları, puset örtüsü sayesinde değişken hava koşullarına hazırlıksız yakalanmanın önüne geçen aksesuarlardan biri olarak kabul edilmektedir. Bebeğin hava koşullarının uygun olduğu durumlarda dışarı çıkarılması, temiz hava alması ve güneş ile tanışması gelişimi açısından son derece büyük önem taşımaktadır. Bebekleri özellikle mevsimsel geçiş dönemlerinde bekleyen en büyük tehlike ise ani değişen hava koşulları olmaktadır. Bebek arabaları ile gezintiye çıkıldığında, mutlaka puset örtüsü de bulundurulmalıdır. Ani bastıran yağmur ya da esmeye başlayan rüzgarın etkisinden bebeklerin korunması için hazırlıklı olmakta yarar olacaktır.

 

Amigurumi Bebek Minik Yavruların En Yakın Dostu Olmaya Aday

Amigurumi bebek, diğer bir ifadeyle el örgüsü oyuncak bebek, minik yavruların en yakın dostu olmaya aday oyuncakların başında gelmektedir. Özel yöntemler ile hazırlanan el örgüsü oyuncak bebek, yumuşak dokusu sayesinde oyun esnasında bebeğe zarar vermeyen özelliğe sahiptir. Amigurumi bebek, aynı zamanda bebek için hazırlanan odaların da en önemli aksesuarlarından biri haline gelmektedir.

 

Siz de bebeğiniz için aksesuar arıyor, ihtiyaç duyacağı malzemeleri güvenle almak istiyorsanız Bir Bebek ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

 

YUKARI