400 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Temizle

Kategoriler

Beden Seçeneği

Renk

BEBEK PATİKLİ ALT BEBEĞİN AYAKLARINI ISITMAYA YETERLİ Mİ?

 

Serin havaların hissedildiği sonbahar aylarında bebek sahibi olan tüm ebeveynler bebek patikli alt pijama, pantolon modelleri ile bebeğin ayağının daha kolay ısınmasını destekleyebilir. İç mekanlarda bebek tek alt pijama ya da pantolon modelleri oldukça yeterli olacaktır ancak dışarı çıkmak için hazırladığınız aşamalarda bebek patikli alt pijama ve pantolon modelleri ile çorap ya da yumuşak tabanlı ayakkabı kullanmanızı tavsiye ederiz.

 Ev ortamı her zaman daha sıcak olacağı için tek başına yeterli olan bebek tek alt modelleri derecenin düştüğü dış mekanlarda yeterince ısınma sağlamayabilir. Durum ve şartları kendiniz belirlemeli ve bebeğinizi bu doğrultuda giydirmeye özen göstermelisiniz.

 

Patikli Pijama Takımı Modelleri Neden Tercih Edilmelidir?

 

Mevsim ayrımı olmaksızın ilk aylarda patikli pijama modelleri kullanmak oldukça kullanışlı ve avantajlı olacaktır. Bebekler hassas bir yapıda dünyaya geldiği için kolayca üşüme durumu oluşabilir. Yeni tanıştıkları bu dünyaya adapte olma sürecinde iki kat zıbın, ince ya da kalın yelek, bebek tek alt pijama modelleri kullanmak gerekebilir.

Bilhassa banyo sonrası için bu özen gösterilmelidir. Bebeklerin ilk aylarında vücut ısısını özellikle de ayaklarının ısısını korumak ve gaz sancılarının önüne geçmek için pratik kullanımı olan bebek triko tek alt modellerini kullanmak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü çorap kullanımı çoğunlukla zahmetlidir, bebekler belli oranda hareketli oldukları için ayaklarını giydirdiniz çoraplar ayağından kolaylıkla çıkmaktadır. Sık sık bebeğin ayağına çorap giydirmek yerine patikli pijama modellerini kullanmak anneler için konfor sağlamaktadır.

 

Bebek Triko Tek Alt Nasıl Kombinler ile Kullanılmalı?

 

Tüm triko üstler, penye ve kışlık gömlek modelleri ile bebek triko tek alt modeli şık bir şekilde kombin edilebilir. Oldukça kullanışlı olan bebek tek alt pijama pantolon modelleri esnek yapısı ve sıcak tutma özelliği ile bebeklerinizin hem konforunu hem şıklığını sağlayacak modellerdir.

Özellikle dışarıya çıkacağınız zamanlarda, bebeğinizin soğuktan etkilenmemesi için hırka, mont gibi dış giysilerinin altına bebek triko tek alt pantolon modellerinden birini tercih edebilirsiniz.  Ayrıca sweatshirt ve kapşonlu giysileri ile de harika kombinler elde edebilir bebeğinizin sevimliliğine sevimlilik katarken sıcacık hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bebek Tek Alt Patiksiz Pantolon Kullanışlı Mı?

 

Bebek alışverişlerinde yedek olarak tercih edilen bebek tek alt patiksiz pijama ve pantolon modelleri annelerin en sık tercih ettiği modeller arasında bulunmaktadır.

Günlük kullanımda patikli pijama ve pantolon modelleri külotlu çorapların üzerine giydirilebilmesi sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca yedek alt giyim modelleri arasında sıklıkla tercih edilmesinin diğer bir sebebi de bebeğin farklı çoraplar giyebilmesini sağlamasıdır.

Dayanıklı ve sık yıkanılabilir özelliği bulunan bebek tek alt patiksiz pijama ve pantolon modelleri birçok kombinle uyumlu olması açısından kullanışlı parçalar arasında yer almaktadır. Bebek çantalarında yedek giysi olarak tek alt ve tek üst bebek giysileri mutlaka bulundurulmalıdır. İstediğiniz farklı Renk ve modellerde bulabileceğiniz birbirinden farklı pijama modellerini incelemek için firmamızın online sayfasını ziyaret edebilir aynı zamanda avantajlı ödeme seçeneklerini ve kampanyalarımızı görebilirsiniz.

 

Bebek Tek Alt Giyim Ürünlerinden Kaç Adet Alınmalı?

 

Bebek sahibi olacak olan ebeveynler alacakları bebek ürünlerinin bir listesini yapmalıdır, ilk sıralarda da mutlaka bebek tek alt, pijama, zıbın, şapka, eldiven, önlük, bebek battaniyesi gibi ürünler yer almalıdır. Yeni doğan bebeğinize hazırlayacağınız çantanın içerisinde tüm ürünlerden en az 2 adet almanızı tavsiye ederiz.

Sıklıkla kullanmanız gerekecek olan bebek tek alt patiksiz penye pijamalar ilk 6 ayda işinize çok yarayacak parçalar arasında yer almaktadır. Her ne kadar dikkat etseniz de Bebeğinizin bezinden sızıntılar meydana gelecektir. Bu nedenle bebek tek alt ürünleri imdadınıza yetişecek hem bebeğinizin hem de sizin konforunuzu sağlayacak nitelikte ürünlerdendir. 

YUKARI