400 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Temizle

Kategoriler

Beden Seçeneği

Model

Renk

Numara

KALİTELİ BEBEK AYAKKABI ÇEŞİTLERİ

 

Birbirinden kaliteli ve son derece rahat olan birçok farklı çeşit bebek ayakkabı modelleri şimdi sizleri bekliyor. Bebeğinizin yürümeyi öğrenirken onun daha rahat etmesini sağlamak için ve ilk adımlarına eşlik etmesi için satın alacağınız ilk adım ayakkabısı modelleri en sevimli ve en şirin tasarımları ile şimdi sizlerle. Bebeğinizin hem rahatı hem de sağlığı için kaliteli ve şık bebek ayakkabı modelleri seçerek bebeğinize günlük kullanımda konfor sağlayabilirsiniz. Özellikle de bahar aylarında bebeğiniz için seçeceğiniz rahat günlük ilk adım ayakkabısı çeşitleri kesinlikle bebeğiniz için son derece uygundur.

Öte yandan yeni yürümeyi öğrenen bebekler ev içerisinde de panduf veya kaymaz tabanlı bebek ev ayakkabısı çeşitlerini kullanabilir. Bu sayede bebeğinizin gün içerisinde daha rahat hissetmesini ve adım atarken konfor sahibi olmasını sağlamak için sadece ayakkabı değil aynı zamanda da bebek çorap kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

Birbirinden Şık İlk Adım Ayakkabısı Modelleri

 

Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi bebekler için de bebek ayakkabı seçimi oldukça önemli bir yere sahiptir. Bildiğiniz gibi bebeklerin kemik gelişimi halihazırda devam eder ve bu nedenle de bebeğinizin ayak kemik gelişimini engellememek için en portatif ve ortopedik olan ilk adım ayakkabısı çeşitlerini seçmeniz kesinlikle önerilmektedir. Öte yandan bebeğinizin yürüyüş bozukluklarına sahip olmaması için ortopedik olan ve bebeğinizin ayak anatomisine uygun bebek ayakkabı çeşitlerini kullanmasını sağlamanız gerekir.

Bebeklerin ayakları henüz gelişimi açık olduğundan dolayı alacağınız ilk adım ayakkabısı bebeğinizin ayak ölçüsüne göre ne fazla büyük ne de fazla küçük olmalıdır. Bir sonraki aylarda veya yıllarda da giyebilmesi için bebeklere 1 veya 2 beden büyük bebek ev ayakkabısı satın almak ayak sağlığı açısından yanlış bir yöntem olacaktır. Bebeğinizin ayak gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek dar veya bol ayakkabılar kesinlikle uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Bebeğiniz için satın alacağınız bebek ilk adım ayakkabısı çeşitleri bebeğinizin ayak yapısına ve ayak ölçülerine tam anlamıyla uyumlu olmalıdır. Bu sayede bebeğiniz yürümeyi öğrenirken aynı zamanda da daha konforlu hissederek daha rahat bir gün geçirecektir.

 

Yumuşak ve Sıcak Tutan Bebek Patik

 

Tıpkı bebeğinizin hassas cildi gibi yumuşacık bir bebek patik modeli seçmek bebeğinizin günlük kullanımdaki konforu açısından son derece büyük bir yere sahiptir. Özellikle kış aylarında ve soğuk havalarda sıkça tercih edilen bebek patik ve çeşitli sevimli modellere sahip olan bebek panduf tasarımları son dönemlerde en dikkat çeken ürünler arasında yer alır.

Bebeğinize bebek triko patik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri kesinlikle alacağınız patiğin kumaşının sentetik maddeler içermemesi ve aynı zamanda da mikro plastik içeren bir kumaş olmamasıdır. Bu tip kumaşlar ve organik olmayan kumaşlardan üretilen bebek ev ayakkabısı çeşitleri bebeğinizin cildinde ciddi tahrişlere veya kaşıntı gibi olumsuz cilt tepkilerine sebebiyet verebilir. Hassas bebek cildine uygun olarak üretilen organik kumaşlı bebek triko patik modellerini bebeğiniz için özenle seçmeniz tavsiye edilmektedir.

 

Bebek Triko Patik Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Bildiğiniz gibi bebek triko patik ürünlerinde yıkama işlemini yaparken doğru çamaşır makinesi programını kullanmak ve aynı zamanda da yıkama aşamasındayken kullanacağınız deterjanları da doğru seçmek oldukça önemlidir. Bebeğinizin cildiyle doğrudan temas eden triko kumaşlı panduf veya bebekler için özel olarak üretilen ev ayakkabısı modelleri fazla sıcak suda yıkanmamalıdır.

Ayrıca ürünün deforme olmaması için bebek patik yıkarken ağır kimyasallar içeren çamaşır deterjanlarından uzak durmanız da tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda bu tarz deterjanlar bebeğinizin cildine de zarar verebilir. Kısacası bebek triko patik yıkarken yüksek sıcaklıktaki çamaşır makinesi programlarından ve ağır kimyasal içeren deterjanlardan uzak durmanız en önemli noktalardan biridir.

 

 

YUKARI